Blokkenschema’s

Donderdag 25/07/2024

16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
Wahwasda 18:30 - 19:30 reggae/hiphop feest
Calle Mambo 23:00 - 00:30 Latijns-Amerikaans feestje
La-33 20:30 - 21:30 Urban Salsa & latin jazz uit de straten van Bogota!
Harmony's Brass Band 16:00 - 17:00 Vrolijke brass band uit Benin
Bo Meng 19:30 - 21:30 DJ mixt Black & Queer sounds
Shug La Sheedah 21:30 - 23:30 Feel good DJ
DJ Queenteiro 17:30 - 19:30 DJ- Latin, Caribbean, Dancehall, deep house en progressive trance

Vrijdag 26/07/2024

15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
Drea 01:30 - 03:00 R&B, Afrobeat, funk, amapiano, kuduro and more
SAHRA 01:30 - 03:00 dancehall, hiphop, afrobeats, kuduro, amapiano en afrohouse,...
Dobet Gnahoré 18:30 - 19:30 Afrikaanse superdiva uit Ivoorkust
Oumou Sangaré 20:30 - 22:00 Icoon van Afrikaanse muziek en feminisme
test 15:00 - 17:00 test
Lister 17:30 - 19:30 Afrobeat / Dancehall / Urban

Zaterdag 27/07/2023

13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
Magou Samb 14:00 - 15:00 Senegalese soul
Bertânia Almeida 18:00 - 19:00 Kaapverdische sodade
Pankisi Ensemble 16:00 - 17:00 Mix van Tsjetsjeense melodieën en Georgische polyfonie 
nuMori 20:00 - 21:00 Zuid-Koreaanse K-pop
Andy Mwag 13:14 - 14:00 Afrcando/rumba/reggae
Elin Valery 01:00 - 03:00 Latin fiesta
The Leila 23:00 - 00:00 Maghreb mix
iLe 19:00 - 20:00 Hiphop vermengd met Latin en Puerto Ricaanse folk
Maya Kamaty 21:00 - 22:30 Traditionele Maloya met Creoolse electropop
Tarwa N-Tiniri 15:00 - 16:00 Desert blues
Nina Ogot 17:00 - 18:00 Traditionele Keniaanse muziek
Kalàscima 23:30 - 00:30 Italiaanse trance-folkmuziek
Coco-Em 00:30 - 02:30 DJ uit Nairobi - mix van hip hop, afro house, kuduro, kwaito, lingala,
Catu Diosis 18:30 - 20:30 Extreem dansbare afrocentische mix
DJ Brooke Bailey 20:30 - 22:30 Afrobeats and more
BATEKOO 22:30 - 00:30 DJ collectief uit Brazilië

Zondag 28/07/2023

14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
Nicolas Mortelmans Quartet 14:00 - 15:00 Indische sitar met rock, jazz en electronica
Sauljaljui 16:00 - 17:00 Taiwanese tribal folk-pop
Alexandra Archetti & Steinar Raknes 18:00 - 19:00 Noors-Argentijns duo van zang en contrabas
Siti & The Band 20:30 - 21:30 Mix van traditionele Taarab en vrouwelijke empowerment
Derya Yıldırım & Grup Şimşek 17:00 - 18:00 Mix van Anatolische folk en psychedelica
Moonlight Benjamin 15:00 - 16:00 Haïtiaanse punk voodoo queen
Black Uhuru 21:30 - 22:30 Jamaicaanse reggae legende
Margareth Menezes 19:00 - 20:00 Braziliaanse samba
Shar Perez 18:30 - 19:30 Antwerpse DJ- Afrobeats , reggae, hiphop, latin,..