Contacteer Sfinks

 

Sfinks Animatie vzw
Pastoorsleike 7
2530 Boechout
Tel: +32 (0)3 455 69 44
Fax: +32 (0)3 454 11 62
E-mail: info@sfinks.be

 

Contacteer onze medewerkers voor specifieke vragen:

Coördinatie & artiesten
Patrick De Groote
patrick@sfinks.be

Zakelijk  leider
Jan Moens
jan@sfinks.be

Artiesten & communicatie
Kobe Leestmans
kobe@sfinks.be

Technische productie
Marek Haladyn
mook@sfinks.be

Horeca & faciliteiten
Geert Vanrijkelen
geert@sfinks.be

Medewerkers
Liesje Deckmyn
medewerkers@sfinks.be

Sfinks café
Stefan van Robbroeck
stefan@sfinks.be

Markt
Erik Thys
markt@sfinks.be

 

Informatieformulier
Voor alle mogelijke info die je op de site niet
vindt, kun je dit formulier gebruiken.

Opmerkingen, vragen, suggesties ...